Протягом останніх років тісна дружба єднає дітей Костопільського і Попаснянського районів. Тому голова Костопільської районної державної адміністрації Олександр Середа, перший заступник Олександр Коваль, керівник апарату Людмила Новак та депутат районної ради Тамара Зулайкхі 31 жовтня 2018 року відвідали дітей із Сходу, які приїхали на відпочинок відповідно до узгоджених дій Рівненської і Луганської обласних державних адміністрацій у дитячий санаторно-оздоровчий табір «Електронік Рівне». По завершенню зустрічі очільник району запросив делегацію з Попаснянщини відвідати Костопіль. І уже 09 листопада 2018 року група дітей разом із своїми керівниками прибули до нашого міста.  Зустріч розпочалася у залі засідань районної державної адміністрації. Під час щирої, теплої розмови Олександр Адамович та голова Костопільської районної ради Сергій Ткачук привітали гостей, запевнили, що мир, спокій і впевненість у майбутньому – це те, що так необхідно усім українцям у такий складний час. І тільки спільними зусиллями ми зможемо відстояти цілісність України, зробити все задля її процвітання.

45757339_924062934648006_8029799255201808384_n

Після цього юні попаснянці переїхали у Костопільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 4. Їх радо зустріли ровесники. Відвідування освітнього закладу розпочалося з вуличної акції  «Сім чудес Костопільщини» та віншування гостей. А далі педагоги та учні міської школи запросили дітей відвідати виставку малярських робіт художника-початківця, лауреата Міжнародного польсько-українського молодіжного фестивалю талановитих дітей України, учениці 10-Б класу Тетяни Овдійчук. Усі присутні мали можливість переглянути стрічку знайомств про заклад загальної середньої освіти «Ось ми які», взяти участь у написанні всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, адже у  цей день в Україні відзначається День української писемності та мови. Гості радо долучилися до мовно-хореографічної композиції «Не бійтесь заглядати у словник», флешмобу «Читаємо Шевченка разом» (колективного читання творів великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка). Цікавими за змістом та формами роботи були спільні уроки-брейнсторнінги «Хімія – наука чудес», «Біологія – наука життя», «Математики в музиці», які відвідали учні попаснянських шкіл. Вони також взяли участь у ігрових тренінгах «Психологія – сходинки до успіху» і «Анлійська Gfne Time” (зустріч із волонтером із Корпусу миру).

DSC_0145 DSC_0158 DSC_0160 DSC_0180 DSC_0208 DSC_0217 DSC_0225 DSC_0249 DSC_0303 DSC_0321

Завершилось перебування наших друзів у музеї лісу. Тут після цікавої екскурсії про галузі лісового господарства України і Рівненщини усіх очікував сюрприз. Працівники Костопільського держлісгоспу пригостили дітей смачним кулішем та запашним чаєм. Олександр Середа подякував дітям за хвилини спілкування, відзначив активність у комунікації та висловив надію на продовження дружньої співпраці.

IMG_0714

 

 

 

 

 

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>