Костопільський держлісгосп був  створений у 1939 року на базі колишніх польських державних і поміщицьких лісів. Лісгосп складався із шести лісництв.

На сьогоднішній день державний лісовий фонд Костопільського лісгоспу становить понад 38,8 тис. га. Він розділений між сімома лісництвами, а саме: Костопільським, Мащанським,  Базальтівським, Злазненським, Стидинським, Моквинським, Мидським.

Основним напрямом діяльності лісгоспу є проведення заходів із відновлення лісів, підвищення їх продуктивності, створення насаджень із швидкоростучих і технічно цінних порід, проведення лісозаготівельних робіт. ДП «Костопільський лісгосп» є базовим господарством у Рівненській області по збиранню елітного насіння сосни звичайної із лісонасінневих плантацій, створених на генетично – селекційній основі.diagrama1

Лісгосп стабільно працює, нарощує обсяги виробництва, підвищує продуктивність праці. На підприємстві проводиться виважена економічна політика, завдяки чому зростають основні економічні показники. У 2017  році обсяг реалізації продукції склав 101,8 млн. грн.,темп росту до 2016 року – 101,9%. Середньомісячна заробітна плата одного працюючого зросла на 12 % і досягла 11тис.735 грн.

Вагомим є внесок лісового господарства і до державної скарбниці. Сплачено до зведеного бюджету податків та обов‘якових платежів у сумі 32,1 млн.грн., у тому числі до державного бюджету – 17,8 млн. грн., до місцевого бюджету – 7,7 млн. грн., єдиного соціального внеску – 6,5 млн. грн. Упродовж 2017 року висаджено 206 га лісових культур, що на 38 га більше у порівнянні до 2016 року. Загальна чисельність працівників  – 218 осіб.

diagrama3

Стабільність роботи підприємства забезпечило прибуткову діяльність. Чистий прибуток за 2017 рік склав понад 3,5 млн. грн., який у 2018 році буде направлено на  капітальні інвестиції. Планується, що вже цього року  розпочне працювати лісопильний цех із випуску пиломатеріалів у обсязі 1500 куб. метрів у місяць.

diagrama2

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>