Сьогодні, у велике християнське свято славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла, відзначаємо всією громадою 235-й день народження нашого міста Костополя.    

Це особливий день, бо іменини рідного міста – це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

Це свято об’єднує всіх, кому дороге місто – його вулиці, будівлі, парки та храми, його героїчне минуле й трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував та боронив від ворога. 

Схиляємо голови перед мужністю костопільчан, які на Сході нашої країни у ці дні ціною власного життя здобувають мир і право будувати незалежну Українську державу. У глибокій повазі вшановуємо пам’ять наших героїв – костопільчан, котрі загинули, захищаючи територіальну цілісність України від російського агресора.

Сьогодні Костопіль перебуває в стадії трансформації, оновлюється, стає дійсно європейським, процвітаючим містом. Заслуга в цьому наших жителів, котрі творчою працею, своєю енергією розбудовують його. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

З повагою

в.о. голови Костопільської районної

державної адміністрації                              Олександр Коваль,

 

в.о. голови Костопільської

районної ради                                               Юрій Кузнюк

 

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>