Сьогодні, 14 червня 2019 року, за дорученням голови Костопільської райдержадміністрації Олександра Середи у відділення трансфузіології  крові Костопільської центральної районної лікарні завітала заступник голови Костопільської райдержадміністрації Оксана Кіптель, аби привітати Заслужених донорів України: Олександру Голуб,  Оксану Семенюк, Євгенія Хомича.

Адже донорський рух недаремно називають рікою життя. Віддаючи максимально від себе, нічого не вимагаючи взамін,  донори жертовно рятують інших людей.

«Спасибі вам за те, що ви даруєте людям надію на порятунок, бо життя людини – найвище благо на землі, а порятунок його – найвища честь для тих, хто долучається до цього. Будьте завжди здорові та горді з того, що подарували життя не одній людині.”, – зазначила Оксана Анатоліївна.

До вітальних слів долучилися заступник головного лікаря Костопільської центральної лікарні Тетяна Пастернак, директор Районного товариства Червоного Хреста Раїса Мельничук.

Окрім святкових привітань, щирих слів подяки за особистий внесок у благородну справу Заслуженим донорам України вручено квіти та подарунки від благодійників.

Зазначимо, що на Костопільщині проживає 3 Заслужених та 127 Почесних донорів.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>