У рамках візиту у Вармінсько-Мазурське воєводство Республіки Польща перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Коваль, у складі делегації із Рівненщини, відвідав підприємство з водопостачання та водовідведення у м. Елк. Вода у систему водопостачання міста подається із свердловин глибиною 20-40 м. Вважається, що вода в Елку одна з найкращих у Польщі, тому що вона чиста і не потребує хлорування.

фото 1

Вразили й очисні споруди. Осад з очисних змішують із сіном, в результаті чого отримують міндобрива. Також тут встановлена біогазова установка потужністю 120 кВт/година. Загальна вартість очисних споруд, які споруджені за рахунок коштів Європейського Союзу, становить близько 60 млн. євро.

фото3

Делегація також оглянула автомобільний парк підприємства, у складі якого є автомобіль із дроном для інспектування труб і виявлення заторів та диспетчерську службу, що складається всього лише з двох працівників, які цілодобово моніторять витрати води, у тому числі на предмет аварій.

фото4

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>