Із 1 по 30 квітня 2019 року Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» проводить 14-ту Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!».

Благодійна акція проводиться з метою розвитку волонтерського руху за принципами європейських стандартів, виховання громадянської відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України. В рамках проведення акції відбудеться збір коштів для придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень кожної області України.

Скриньки для збору коштів будуть встановлені на підприємствах, в установах, організаціях, лікувально-профілактичних закладах, навчальних установах, закладах торгівлі, а також волонтери з відповідною символікою «Серце до серця» проводитимуть збір коштів у громадських місцях міста.

Кожен із нас може долучитися до акції та врятувати дитяче серце.

У Костопільському районі координує проведення вищезазначеної акції сектор молоді і спорту райдержадміністрації.

Контактні особи: Мартинюк Іванна Іванівна тел. 0979252002, 21498

                            Кожарко Наталія Михайлівна тел. 0988293640, 21077

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>