Фахівці з соціальної роботи Костопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації  здійснили виїзд на територію Деражненської об’єднаної територіальної громади, Злазненської та Головинської сільських рад  із метою проведення  оцінки потреб сімей та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Було відвідано  14  таких сімей та надано ряд послуг, спрямованих на відповідальне ставлення батьків  до виконання своїх батьківських обов’язків. У сім’ях проведено бесіди та консультації щодо профілактики шкідливих звичок, бесіди, спрямовані на подолання гендерних стереотипів щодо розподілу гендерних ролей в сім’ї; інформування батьків та надання їм консультаційних послуг з метою набуття вмінь, знань і навичок з питань виховання дітей; бесіди щодо покращення санітарно-гігієнічних умов проживання, планування сімейного бюджету, попередження насильства в сім’ї.

 Батькам  роздано пам’ятки про дотримання вимог пожежної безпеки, листівки  про вплив шкідливих звичок на організм людини, про недопущення вчинення насильства щодо дітей.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>