Щороку у День української писемності та мови усі бажаючі мають можливість долучитися до написання диктанту національної єдності. Цьогоріч також до участі у Всеукраїнській акції долучився колектив районної державної адміністрації, очолюваний її головою Олександром Середою, який власним прикладом підтримав ідею єднання та солідарності з усіма, хто любить і шанує рідне слово. Участь у написанні диктанту також взяли заступник голови райдержадміністрації Оксана Кіптель, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Новак, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Знаковим є те, що до написання диктанту долучився костопільчанин, учасник бойових дій, військовослужбовець Ігор Бабич, який повернувся зі Сходу, зони проведення антитерористичної операції.

О 12:30 розпочався власне диктант під назвою «Наші пісні», який дав можливість державним службовцям перевірити власні знання з української мови, задекларувати свою шану і повагу до українського слова, української мови, української нації.

IMG_2832

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>