Вже стало доброю традицією, що у третій четвер травня українці одягають вишиванку. Відносно молоде свято – День вишиванки, яке з кожним роком стає все масштабнішим.Головна ідея свята – збереження українських культурних цінностей та їх популяризація, тому не дивно, що цю ідею охоче підхопили і діти, і молодь, і дорослі.
Долучилися до свята і працівники Костопільської райдержадміністрації, районних установ та організацій, які сьогодні, 16 травня, на знак єдності одягнули різнобарвно вишитий одяг.

– Дякуємо усім, хто в цей день одягнув вишиванку на знак єдності українського народу, збереження автентичних традицій, — зазначив голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа.

Зазначимо, що ідею акції «День вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

 

 

 

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>