viber image2

06 листопада 2018 року у приміщенні Костопільської РДА відбувся семінар із питань корупційних правопорушень та дисциплінарної відповідальності державних службовців, у якому взяли участь керівники та працівники структурних підрозділів Костопільської РДА.

Під час виступу Юрій Вовк, доцент, кандидат юридичних наук Національного університету водного господарства та природокористування, акцентував увагу присутніх на нових вимогах до порядку проведення дисциплінарного провадження, навів підстави та умови притягнення до дисциплінарної відповідальності та зняття дисциплінарного стягнення, вказав на необхідності дотримання прав державних службовців при застосуванні до них дисциплінарного стягнення.

viber image1

Також на семінарському занятті особлива увага приділялася ознайомленню суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення, роз’яснювалося  питання їх класичних ознак. Лектор наголошував на відповідальності, яку необхідно буде понести в разі скоєння корупційного правопорушення. Це може бути адміністративна, цивільно-правова, дисциплінарна і навіть кримінальна відповідальність, про що державні службовці не повинні забувати.

viber image4

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>