Щорічно 23 червня в Україні відзначається День державної служби України. Це професійне свято засновано Указом Президента у 2003 році. Дату обрано не випадково, адже 23 червня також відзначається День державної служби ООН.

Сьогодні, напередодні цього професійного свята, у Костопільській районній державній адміністрації відбулися урочистості.

Із професійним святом тих, хто щоденною працею забезпечує стабільну роботу державних установ та організацій району в усіх сферах суспільного життя, привітали депутат Рівненської обласної ради Василь Кльоп, голова районної державної адміністрації Олександр Середа, заступник голови Костопільської районної ради Юрій Кузнюк, керуюча справами виконкому міської ради Ніна Ткачук, голова райкому профспілки працівників державних установ Олександр Лепський та голова ради районної організації ветеранів України Георгій Лазарчук.

«Від нашого  з вами професіоналізму та наполегливості великою мірою залежить вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять перед нашим районом та країною в цілому», – зазначив  у своєму вітанні очільник району.

Із щирими вітальними словами до присутніх звернувся Василь Кльоп та за традицією продарував всім жінкам троянди, створивши піднесений настрій.

Представники влади відзначили 27 кращих державних службовців почесними грамотами облдержадміністрації, райдержадміністрації та районної ради, міської ради та профспілки працівників державних установ району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Подарунком для учасників заходу були неймовірно проникливі виступи вихованців Костопільського будинку школярів та юнацтва, а також студентки Костопільського медичного коледжу Олени Вербицької.

По завершенню заходу відбулася церемонія покладання квітів до меморіалу «Герої не вмирають» та до підніжжя меморіалу Слави з нагоди відзначення Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>