На Костопільщині 322 селян отримали гроші за вирощування телят. 695,2 тисяч гривень з державного бюджету спрямували для виплати утримувачам худоби на відкриті рахунки в банках. Це передбачено державною програмою підтримки галузі тваринництва.

За кожну наявну на 1 січня корову агроформуванням району виплачено 175,5 тисяч гривень спеціальної бюджетної дотації за утримання корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності. Такою підтримкою скористалися 4 суб’єктів господарювання за утримання ними 195 корів.

Господарникам Костопільщини надано 271,0 тисяч гривень 25% часткової компенсації вартості за купівлю техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Державною програмою скористалося 2 сільськогосподарських товаровиробників. Загалом, господарствами придбано 3 одиниці техніки та обладнання на суму 1,3 мільйона гривень.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>