18 липня 2017 року розпочався конкурс на отримання фінансової підтримки аграріями в рамках бюджетної програми «Надання кредитів фермерським господарствам».

Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. грн, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років. Загальна сума коштів, що будуть розподілені, становить 65 млн грн.

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства, окрім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство, які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Умови конкурсу оголошено Українським державним фондом підтримки фермерських господарств.

Подання заявок та документів від фермерських господарств щодо участі у конкурсному відборі триватиме з 18 липня до 16 серпня 2017 року включно. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

 Перелік документів, які подаються для участі у конкурсі, визначено постановою Кабінету Міністрів України № 1102 від 25 серпня 2004 року, а саме :

– Заявка у двох примірниках за формою, визначеною Мінагрополітики;

– Копія статуту фермерського господарства;

– Копія статуту сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу, членом якого є фермерське господарство (у разі наявності);

– Копії документів, що підтверджують право власності або користування земельною ділянкою;

– Довідка про реквізити банківського рахунку фермерського господарства;

– Баланс та звіт про фінансові результати фермерського господарства за останній звітний період;

– Довідка про відсутність (наявність) заборгованості з податків і зборів;

– Копія заяви про перехід на виробництво органічної продукції (у разі наявності);

– Копія титульної сторінки проектно-кошторисної документації на створення та зрошення багаторічних насаджень (у разі наявності);

– Бізнес-план з техніко-економічним обґрунтуванням із зазначенням графіка повернення коштів;

 – Пропозиція фермерського господарства щодо способу забезпечення виконання зобов’язання

Заявки та документи для участі в конкурсі фермерських господарств Рівненської області приймаються регіональною комісією Рівненського відділення з 18 липня 2017 р. по 16 серпня 2017 р. за адресою: 33013, м. Рівне, вул. Кавказька, 7, кім. 304, телефон: (0362) 26-15-84 щодня, крім вихідних, з 9:00 по 17:30 (у п’ятницю – до 16:30).

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>