28 березня 2018 року за участі голови Костопільської райдержадміністрації Олександра Середи, першого заступника міського голови Костополя Андрія Ткачука, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Олександра Лепського, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів, заступник начальника Головного управління ДСНС України у Рівненській області з реагування на надзвичайні ситуації Ігор Михальчук передав оперативно-рятувальний автомобіль особовому складу ДПРЧ-19 ГУ ДСНС України у Рівненській області,  урочисто вручивши ключі від спеціалізованого транспортного засобу заступнику начальника сектора ГУ ДСНС у Рівненській області Івану Козяру.

Це один із 6 автомобілів, які 23 березня, перебуваючи із робочою поїздкою на Рівненщині, Президент України Петро Порошенко передав підрозділу Головного управління Державної служби із надзвичайних ситуацій у Рівненській області.

Ігор Михальчук зазначив, що Костопільський район заслужено отримує автомобіль, адже є розвиненим промисловим регіоном, де знаходиться 22 потенційно небезпечних об’єкти із підвищеним рівнем небезпеки (один із них є хімічно небезпечним), 8 – категорированих об’єктів із цивільного захисту, у літній період високу небезпеку виникнення пожеж становлять торфовища та значні території лісових масивів.

“ Сьогодні Держслужба з питань надзвичайних ситуацій передає рятувальникам Костопільщини новий сучасний пожежний автомобіль на базі шасі МАЗ, куплений за кошти, що виділені з державного бюджету. Це ще раз свідчить про те, що ми маємо підтримку Уряду України та керівництва МВС. Приємно відзначити, що нашій Службі активно допомагають і органи місцевої влади. Новий автомобіль на базі шасі МАЗ оснащений потужною системою освітлення, що дозволить працювати рятувальникам у кращих умовах в нічний час. Отримавши сучасну техніку, рятувальники міста зможуть значно покращити виконання поставлених на них завдань. Нове авто відрізняється своєю компактністю, комфортнішими умовами та кращими технічними можливостями, у порівнянні із автомобілями, які є на озброєнні у рятувальників. Це дозволить ефективніше боротися з пожежами, адже автомобіль може вивозити значно більше вогнегасних речовин, дозволяє зменшити час на ліквідацію пожежі, а це, в свою чергу, підвищує захист та безпеку громадян ” – зауважив  Ігор Михальчук.

До цих слів долучився і голова районної державної адміністрації  Олександр Серед, наголосивши, що тисячі виїздів, які працівники ДСНС здійснюють щорічно, – це не статистика, а яскрава ілюстрація того ступеня ризику, котрому вони піддаються щодня.

Олександр Середа висловив вдячність за підтримку та передав Подяку від районної влади за порозуміння та активну співпрацю обласному керівництву Головного управління ДСНС України у Рівненській області.

IMG_3406

Також керівництву ГУ ДСНС України у Рівненській області було передано Грамоту міської ради за тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування, за вагомий вклад в розвиток пожежної справи міста та району.

IMG_3407

Під час заходу спеціалізований пожежний автомобіль був освячений настоятелем Свято-Петро-Павлівського храму УПЦ КП от.Володимиром.

IMG_3399

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>