2007-го року глава Міністерства оборони незалежної України підписав Наказ № 302. Цим наказом було встановлено офіційне професійне свято військових розвідників України, який визначено щорічно відзначати 7-го вересня. Ця дата була обрана не випадково, саме в цей день, в 1992-му році вийшов Указ Президента України, який відкрив нову сторінку в історії оборонного відомства суверенної держави. Назва цього Указу звучить так: Указ «Про Управління військової стратегічної розвідки Міністерства оборони України». Даним документом розпочато найсучаснішу історію української військової розвідки.

Про початок історії утворення та офіційного визнання української військової розвідки в нашій державі згадувалось на сьогоднішній урочистості з нагоди 25-ї річниці Дня військового розвідника, що відбулася у військовій частині А2390 за участі голови Костопільської районної ради Сергія Ткачука, в. о. голови Костопільської райдержадміністрації Олександра Коваля, секретаря Костопільської міської ради Дмитра Єрмаченка, благочинного Костопільського району УПЦ КП Андрія Кононця, священиків УПЦ КП о.Сергія,о.Володимира, о.Івана, офіцерів та рядового складу військової розвідники.

IMG_1870Святі отці в ході заходу здійснили подячну молитву, побажали всім військовослужбовцям міцного здоров’я, Божого благословення та захисту.  Про особливу роль військової розвідки у нинішній неоголошеній війні на Сході України зазначив у вітальному слові Сергій Ткачук, який вручив кращим військовим та працівникам військової частини Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації.

Від імені голови райдержадміністрації  Олександра Середи та себе особисто військових служби розвідки привітав Олександр Коваль, котрий відмітив:

-Робота військового розвідника – це глибокі знання, відмінна підготовка і безцінний досвід ведення розвідувальної діяльності, що є особливо цінними в Збройних силах України на сьогоднішньому етапі їх зміцнення.

Дмитро Єрмаченко також висловив вітання присутнім в залі військовослужбовцям, нагородив окремих із них Почесними грамотами Костопільської міської ради.

Нелегкою, непомітною і водночас надзвичайно важливою назвав військову розвідку Денис Журбенко, заступник командира з виховної роботи, побажавши своїм побратимам завжди бути вірними військовій присязі і своєму народу.

Під час урочистого заходу присутні вшанували хвилиною мовчання військовослужбовців, загиблих в зоні АТО.

У День військових розвідників вітаємо всіх, хто пов’язав своє життя і діяльність із вирішенням непростих завдань! Здоров’я вам та успіхів! Зі святом!

 

 

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>