Сьогодні, 20 листопада 2020 року, біля меморіалу «Герої не вмирають»  хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Тут зібралися представники влади, трудових колективів, військовослужбовці, громадськість.

Після мітингу-реквієму та хвилини мовчання присутні поклали квіти до меморіалу.

“Саме в цей день ми вшановуємо людей, які поклали свої життя за Україну, її незалежність, цілісність її кордонів. Сьогодні йде війна в країні , але ми не повинні ніколи забувати про людей, які відстоювали нашу свободу, наше право на мирне майбутнє. Я впевнена що не тільки костопільчани, а й вся країна та світ пам’ятає про тих людей, для яких гідність і свобода – це ті цінності, за які вони боролися і віддали своє життя”, – зазначила у своєму виступі керівник апарату Костопільської РДА Людмила НОВАК.

Нагадаємо, День гідності та свободи в Україні почали відзначати з 2014-го року. Саме у ці дні 2004-го розпочалася Помаранчева революція, 2013-го – Революція Гідності.

Внаслідок подій під час Революції Гідності офіційно загинуло 107 чоловік, ще дві тисячі – були поранені. Серед загиблих – наш земляк Валерій ОПАНАСЮК.

Доки ми їх пам’ятаємо – вони живі.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>