Вчора на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків під головуванням Діани Гордійчук депутати внесли зміни до обласного бюджету на 2018 рік.

Доходи загального фонду обласного бюджету збільшилися у розмірі 59 932 400 гривень за рахунок медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Ці кошти будуть спрямовані на виплату заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я, на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу та хворих на цукровий та нецукровий діабет у 2018, в тому числі на оплату праці з нарахуваннями працівникам закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу внутрішньо переміщеним особам в повному обсязі.

З них 30,4 млн. грн. – на оплату праці, а 29,5 млн. грн. – на забезпечення лікування хворих на ниркову недостатність та хворих на цукровий та нецукровий діабет.

В ході засідання члени комісії затвердили розподіл обсягу медичної субвенції по районах, зокрема на Костопільський район виділено 980 100 грн. для забезпечення потреб мешканців району, яким необхідне постійне медикаментозне лікування, а саме  препаратами інсуліну та виплати зарплати медичним працівникам.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>