DSCN1130

Зимові свята наші діти очікують з нетерпінням. Одне з найбільших та значущих для нас – день Святого Миколая. Християни вірять, що він здійснює бажання та творить дива в цей особливий день.

Так, 20 грудня 2018 року, Костопільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участі заступника голови райдержадміністрації Оксани Кіптель проведено благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай?» для дітей учасників антитерористичної операції, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей та молоді з вадами здоров’я, переможців районного конкурсу творчих робіт «Як живемо і вчимося – наші мрії» на кращий виріб «Новорічний чобіток».

Заходом охоплено 40 дітей вищезгаданих категорій. Діти мали змогу переглянути захопливі виступи вихованців будинку школярів та юнацтва, побували на прем’єрі мультфільму в Кіно-Доміно «Грінч» та отримали подарунки і солодощі. Переможців районного конкурсу творчих робіт Оксана Кіптель нагородила грамотами та подарунками.

DSCN1147

 

DSCN1132

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>