2-3 червня 2018 року у м. Луцьк проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. 430 спортсменів із 23 областей України  та  м. Києва  боролися за нагороди. Вихованці та випускники Костопільського ліцею-інтернату також брали участь у цих змаганнях. Переможцями чемпіонату України стали:

Вікторія Ковба у бігу на 1500м  з результатом 4:35.03.

Яна Боровець  у бігу на 3000м з результатом 10:44.53 та Павло Білий у бігу на 3000 м із перешкодами, його результат 9:21.28.

Бронзові нагороди  здобули: Роман Дзюбук  у бігу на 400м ( 49.20)  та Анастасія Кособуцька у естафетному бігу 4 х 400м.

Залікові місця посіли: 4 місце  у Катерини Дмитренко  у стрибках у довжину та Миколи Сірого у бігу на 800м, 5 місце у Олега Трофимчука у метанні списа,  6 місця посіли Яна Боровець (1500м), Денис Письменний (спис), Андрій Колодистий ( 800м) , 8 місце   у Олега Фінгерта (ядро), 9 місце  у Владислава Жемайтіна ( 1500м), 10 місце у Анастасії Кособуцької ( 800м)  та  12 місце у Олега Фінгерта (диск).