У Рівному відбулися заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства. У складі делегації від Костопільського району були заступник голови райдержадміністрації Оксана Кіптель та начальник відділу агропромислового комплексу Неля Мартинчук.IMG-ade46278b24f214b7993edbacb962fb0-V

Із професійним святом, яке відзначають у третю неділю листопада, працівників сільського господарства привітав голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко та відзначив:

????????????????????????????????????

«Цього року аграрії отримали фінансову підтримку з державного бюджету – 4,5 мільйона гривень, а з обласного – 1,2 мільйона. Відбувається модернізація галузі, зростають інвестиції. Аграрії повністю забезпечують жителів області у власній продукції. Вперше за багато років збільшилася посівна площа. Усе це свідчить про те, що сільське господарство на Рівненщині успішно розвивається».

В цілому за темпами приросту продукції агропромислового комплексу Рівненщина увійшла в 10 найкращих серед усіх регіонів України.

Лідером у галузі молочного скотарства є ПП «Агро-Експрес-Сервіс» Млинівського району. Підприємство випускає майже половину усього молока в області.

????????????????????????????????????

У галузі птахівництва передовим є агрокорпорація «Крупець» Радивилівського району. На ньому утримується майже половина від усього поголів’я птиць в області.

Найвищих показників у господарській діяльності досягли фермерські господарства «Влада» Млинівського району. Підприємство спеціалізується на виробництві широкого асортименту овочів – більше 10 сортів і видів капусти, моркви, столового буряка, картоплі.

Високу врожайність сільськогосподарської продукції також показали ТОВ СГП «ім. Воловікова» Гощанського району, ТОВ «Агро-класік» Дубенського району, агрофірма «Камаз-Агро» та ТзОВ «Хавест-Агро» Млинівського району, агрокорпорація «Крупець» Радивилівського району.

????????????????????????????????????

Найкращі підприємства за професіоналізм отримали відзнаки Прем’єр-міністра України, Рівненської ОДА та облради. Серед нагороджених Дідик Михайло Микитович, керівник виробництва ТОВ “Захід-Агропром”, який отримав Почесну грамоту облдержадміністрації. Підприємство займається вирощуванням зернових культур та є лідером виробництва сільськогосподарської продукції. 

????????????????????????????????????

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>