Розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 29.09.2017 № 570 ,,Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження у Рівненській області” для Костопільського району передбачена субвенція в сумі 22,07 тис.грн. на закупівлю для ФАПів сіл Осова та Гута Костопільського району засобів індивідуального захисту органів дихання (респіраторів).

Розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 29.09.2017 № 571 ,,Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету та міжбюджетні трансферти” за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету для районного бюджету були затверджені кошти в сумі 1100,0 тис.грн., із них: на реконструкцію трибун та бігових доріжок стадіону ,,Колос” Костопільської ДЮСШ у м.Костопіль, провулок Артилерійський,  № 7 (коригування) – 600,0 тис.грн. та на капітальний ремонт будівель (заміна частини вікон та дверей) та благоустрою дворової частини території Берестовецької ЗОШ І – ІІІ ступенів на вул.Сидорова, 5 у Берестовці Костопільського району Рівненської області – 500,0 тис.грн.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>