Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків під головуванням Юрія Благодиря депутати розглянули зміни до обласного бюджету Рівненської області на 2019 рік.

Зокрема, члени комісії погодили розподіл залишок коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на суму 80 142, 7 тис. грн..

«Кошти у сумі 34,2 млн. грн. виділено на забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов в приміщеннях закладів загальної середньої освіти», – зауважила вона.

Начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський зазначив, що в області є 605 шкіл, з яких 104 – неоснащені внутрішніми вбиральнями, тому 34,2 млн. грн. буде спрямовано на їх будівництво.

Також 7,8 млн. грн. виділено на оснащення шкіл засобами навчання та обладнанням для кабінетів природничо-математичних предметів та 19,4 млн. грн. – на оновлення матеріально-технічної бази 12 професійно-технічних навчальних закладів.  Інші кошти без додаткового цільового призначення спрямовуються на: реконструкцію овочесховища з влаштуванням навчального тиру для стрільби з пневматичної зброї «Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою» – 960,0 тис. грн.;капремонт фасадів будівель Рівненського обласного наукового ліцею інтернату II-III ступенів – 3,5 млн. грн.; придбання та встановлення спортивного ігрового майданчика Острозької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2 I-IIступенів – 150 тис. грн..

Такі зміни члени комісії підтримали та рекомендували голові обласної ради винести на розгляд сесії.

 За матеріалами Рівненської облради

http://oblrada.rv.ua/oblrada/news/18160/

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>