15 жовтня професійне свято відзначають працівники харчової промисловості. На Костопільщині з 14 профільних промислових підприємств цю галузь представляють три підприємства,  з них – два торгової марки «Родина» (АТ «Родина» і ПП «Костопільський маргариновий завод») та ТзОВ «Завод мінеральної води «Маломидська». Підприємства харчової промисловості району випускають понад 250 різновидів продукції, а саме: хліб, хлібобулочні та кондитерські вироби, вафлі, пряники, плодовоовочеві концерви, ковбаси, майонез, оцет, маргарин, мінеральна газована та негазована вода та інші.

Підприємста ТМ «Родина» за 9 місяців 2017 року  випустили продукції на суму 91 млн. грн., що становить 18,2% у районному обсязі виробництва. ТзОВ «Завод мінеральної води «Маломидська»» за 9 місяців 2017 року  випущено продукції на суму 364 тис. грн., що становить 0,02% у загальнорайонному обсязі виробництва. Продукція згаданих підприємств  користується попитом як на Костопільщині, так і по всій території України. На сьогоднішній день підприємства є конкурентноспроможними.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>