IMG_2898Традиційно на базі Костопільської ДЮСШ 07 жовтня відбувся відкритий турнір із греко-римської боротьби, присв’ячений пам’яті майстра спорту України, кавалера ордена «За мужність ІІІ ступеня» Віталія Ставського, який загинув у зоні проведення АТО в 2014 році.

Участь у змаганнях взяли понад 100 спортсменів з Волинської (м.Луцьк), Житомирської (м.Чуднів) та Рівненської (м.Костопіль, с.Мирне, с.М.Мидськ , м.Рівне, м.Вараш, с.Більська Воля, м.Березне, м.Сарни, стм.Клесів)  областей.

Підтримати та привітати юних спортсменів прийшли голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа, голова Костопільської районної ради Сергій Ткачук, заступник голови райдержадміністрації Оксана Кіптель, заступник голови районної ради Юрій Кузнюк, депутат Рівненської обласної ради, почесний президент Рівненської обласної федерації греко-римської боротьби, майстер спорту з класичної боротьби Олександр Данильчук, президент Рівненської обласної федерації греко-римської боротьби Віталій Коваль, директор Костопільської дитячо-юнацької спортивної школи Віктор Мельник.

IMG_2901Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і наша Костопільщина, – зазначив у вітальному слові голова райдержадміністрації Олександр Середа. – Чимало наших земляків здобули високі результати на світових аренах, що є яскравим підтвердженням статусу фізичної культури і спорту на Костопільщині, а головне – це добрий приклад для спортсменів-початківців, які гідно приймають естафету з рук майстрів. На сьогоднішній день спільне завдання як керівництва району, так і всіх професіоналів, дотичних до спорту – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов.

У ході заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять Віталія Ставського, а кращі учні відділення греко-римської боротьби Костопільського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту поклали квіти до меморіальної дошки Герою.

IMG_2919

У наполегливій боротьбі визначилися переможці у своїх вагових категоріях:

–           Кукивський Даниїл (м.Рівне);

–           Барикаєв Артем (с.Мирне);

–           Штиба Давид (м.Березне);

–           Жижко Микита (м.Рівне);

–           Марковець Дмитро (м.Березне);

–           Славінський Микита (м.Березне);

–           Яцутик Роман (с.Мирне);

–           Горощак Ігор (м.Березне)

–           Якубишин Григорій (м.Вараш);

–           Ціпан Іван (м.Березне);

–           Киба Владислав (м.Костопіль);

–           Демчук Максим (с.Мирне);

–           Дідак Остап (м.Березне).

DSC_0047

DSC_0059DSC_0072

У номінації «За волю до перемоги» на приз голови Костопільської райдержадміністрації О.Середи  переможцем став Печенюк Павло (м.Костопіль). DSC_0076Святкового настрою спортсменам та всім присутнім на турнірі додали учасники циркової студії «Каскад» (керівник Людмила Грицюк) Костопільського районного будинку школярів та юнацтва.IMG_2906

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>