У залі засідань райдержадміністрації  31 липня 2018 року відбулося  засідання архітектурно-містобудівної ради при секторі архітектури і містобудування райдержадміністрації. 

У засіданні прийняло участь 17 чоловік, з них 9 членів архітектурно-містобудівної ради.

IMG_20180731_110758

Архітектурно-містобудівною радою розглянуто 5 питань:

  1. Розгляд проекту Детального плану території що обмежується вул.Коперніка (від заїзду на територію багатоквартирного будинку по вул.Коперніка, 38 до перехрестя з вул.Бурова та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль Рівненської області.

Замовник:  Костопільська міська рада

Розробник: ФОП Назаренко К.Ю. «АрКа»

  1. Розгляд проекту Детального плану території що обмежується вулицею 1 Травня (від перехрестя вулиць Нова та 1Травня до КП «Костопільське будинкоуправління») та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Рівненської області.

Замовник:  Костопільська міська рада

Розробник: ФОП Назаренко К.Ю. «АрКа»

  1. Розгляд проекту Детального плану території господарського двору, який розташований на території Малостидинської сільської ради за межами населених пунктів в Костопільському районі Рівненської області

Замовник:  Костопільська районна державна адміністрація

Розробник: ДП УДНДІПМ ім. Ю.М.Білоконя «Діпромісто» Рівненської філії.

  1. Розгляд проекту Детального плану території обмежену вул.Садова, 30б в с.Злазне Злазненської сільської ради Костопільського район Рівненської області

Замовник:  Злазненська сільська рада

Розробник: ФОП Ковтонюк Олександр Сергійович

  1. Розгляд проекту Детального плану території для будівництва та обслуговування магазину не продовольчих товарів за межами населених пунктів на території Костопільської міської ради Костопільського району Рівненської області.

Замовник:  Костопільська  районна державна адміністрація

Розробник: ФОП Бачунов О.В.

За результатами розгляду і обговорення, шляхом голосування вирішено:

Схвалити вищезазначену містобудівну документацію, при умові виконання зауважень і пропозицій висловлених членами архітектурно-містобудівної ради, рекомендовано замовникам провести громадське слухання детальних планів територій відповідно вимог чинного законодавства.

Матеріали по питанню №1 повернуто на доопрацювання.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>