Cьогодні, 07 травня, під головуванням заступника голови Костопільської райдержадміністрації Оксани Кіптель, відбулася нарада з представниками аптечних закладів міста.

У ході зустрічі було обговорено питання продовження  реалізації ліків згідно Урядової програми ”Доступні ліки” у 2019 році з тими аптеками, що підписали угоди з Національною службою здоров’я України,  та відпуск наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у закладах охорони здоров’я  за рецептами лікарів на території Костопільського району, що сприятиме забезпеченню прав пацієнтів на доступ до ефективного знеболення, підтримці якості життя людини у фінальному періоді та максимальному полегшенню фізичних та моральних страждань пацієнта та його близьких.

Довідково:

Медичні препарати по Урядовій програмі ”Доступні ліки” в Костопільському районі  реалізуються в таких аптечних установах:

  1. 1. Приватне підприємство «Фармацевтична компанія Здорова родина»-  м. Костопіль, вул. Нова, 6 а тел. (050)4048216;
  2. 2. Товариство з обмеженою відповідальністю «ПОДОРОЖНИК РІВНЕ»-  м. Костопіль, вул. Нова, 6/2 тел. (098)1625353; м. Костопіль, вул. Грушевського, 25 тел. (098)1616861; м. Костопіль, вул. Степанська, 52 а;
  3. 3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Рівнеліки» – м. Костопіль, вул. 8-го Березня, 2 тел. (050)3755816.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>