Відповідно до плану роботи відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації 23 січня проведено нараду керівників загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти району, в роботі якої взяли участь голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа та заступник голови Костопільської райдержадміністрації Оксана Кіптель.

У своєму виступі очільник району наголосив на необхідності якісної перебудови системи управлінської діяльності керівників закладів освіти, запевнив присутніх у подальшій підтримці освітянської галузі владою району та окреслив ряд завдань, які необхідно реалізувати освітянам. Зокрема, надати пропозиції щодо організації перебування у Костопільському районі дітей з Луганщини весною 2018 року, забезпечити якісне проведення зовнішнього незалежного оцінювання випускників 2017-2018 навчального року.

На нараді було підведено підсумки І (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» та І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, обговорено результати проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2017 році.

Головний лікар Костопільського районного центру первинної медичної допомоги Олена Войцехівська ознайомила керівників з особливостями функціонування закладів загальної середньої освіти в умовах спалаху кору в Україні та з механізмом організації медичного огляду учнів у 2018 році. Представники Костопільського районного військового комісаріату проінформували присутніх  про організацію та ведення військового обліку у навчальних закладах та про умови вступу випускників закладів загальної середньої освіти до вищих військових навчальних закладів.

IMG_20180123_100347

Упродовж наради директори отримали інформацію про проведення І (районного) туру XV обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості,  організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Начальник відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації Наталія Беляновська ознайомила присутніх з особливостями функціонування освітньої галузі Костопільщини у 2018 році, надавши вичерпні відповіді на усі запитання керівників закладів освіти.

Директори отримали ряд протокольних доручень, зокрема щодо виконання вимог статті 30 «Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти» Закону України «Про освіту».

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>