З метою попередження пожеж у природних екосистемах та навчання населення правилам пожежної безпеки під час перебування на природі працівники 19 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області спільно з працівниками ДП «Костопільське лісове господарство» 30 квітня провели спільне рейдове відпрацювання лісових масивів.

IMG_0573 IMG_0578

Учасники рейдової групи нагадали громадянам про заборону в’їзду на територію лісових масивів транспортними засобами у пожежонебезпечний період, наголосили про необхідність дотримання правил пожежної безпеки під час перебування на природі, нагадали порядок дії у разі виникнення пожежі та дії при виявленні вибухонебезпечних предметів.

В кінці рейдового заходу всім громадянам були вручені застережливі листівки та правила пожежної безпеки під час перебування в лісових масивах.

IMG_0575

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>