Один з важливих етапів реформування української освіти, реалізація якого розпочинається у 2020 році – це зміна шкільного харчування. Саме тому, 10 січня відділом освіти Костопільської районної державної адміністрації було організовано семінар-нараду для директорів закладів загальної середньої освіти та персоналу, який задіяний в організації харчування.

Заступник голови райдержадміністрації Оксана Кіптель у вступному слові наголосила, що цей захід є частиною великого всеукраїнського діалогу, який має об’єднати представників влади всіх рівнів, керівників шкіл та батьківську громадськість для пошуку дійсно дієвих рішень щодо зміни шкільного харчування.

Семінар розпочався із презентації  нових тенденцій в організації харчування у школах, яку підготувала в.о.начальника відділу освіти Вікторія Пацурківська.  Із вимогами щодо розробки та впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР), присутніх ознайомила начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Костопільського районного управління головного управління  Держпродспоживслужби в Рівненській області Алла Омелянчук.

Пізнавальним для учасників став виступ Інни Денисюк, практичного психолога Костопільського інклюзивно-ресурсного центру №1, яка розповіла про взаємозв’язок спожитої їжі та мозку людини. Учасники заходу також обговорили механізми запобігання випадкам харчових отруєнь у закладах загальної середньої освіти.

У другому блоці семінару-наради завідувач Костопільського районного методичного кабінету Оксана Регеза ознайомила керівників шкіл із результатами проведеного конкурсу «Учитель року – 2020» та зініціювала обговорення Положення про  сертифікацію педагогічних працівників, до якого у грудні 2019 року були внесені зміни. Інформацію про проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році до відома учасників заходу донесла методист Костопільського районного методичного кабінету Вікторія Онофрійчук.

Відділ освіти Костопільської райдержадміністрації та заклади освіти району постійно шукають нові підходи до реалізації заходів з військово-патріотичного виховання підростаючого покоління. Саме тому на нараду було запрошено представників громадської організації «Військово-патріотичний клуб «Юний доброволець». Юрій Опанасюк, командир добровольчої армії, разом із побратимами ознайомили керівників закладів освіти зі статутною діяльністю організації та закликали до подальшої співпраці.

Голова Костопільської районної організації ветеранів України Георгій Лазарчук вручив відзнаки учням закладів загальної середньої освіти району, які брали участь у  конкурсах національно-патріотичного спрямування.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>