20 листопада в малій залі райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови Костопільської райдержадміністрації Олександра Коваля відбулося засідання комісії  Костопільського району.У ході засідання комісією розглянуті питання:

  1. Про стан забезпечення населення району засобами радіаційного та хімічного захисту.
  2. Про заходи щодо попередження грипу та інших гострих респіраторних захворювань в районі.
  3. Про стан готовності дорожніх, комунальних організацій району до дій під час несприятливих погодних умов у зимовий період 2017- 2018 роки.

За результатами доповідей, співдоповідей, з урахуванням обговорення  питань порядку денного комісією були прийняті відповідні рішення щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій та необхідності  вжиття належних першочергових заходів із усунення недоліків.

 Органи місцевого самоврядування району за кошти місцевих бюджетів  із залученням коштів субвенції із державного бюджету  та майна потенційно-небезпечного об’єкта забезпечують непрацююче населення на підпорядкованій території  засобами індивідуального захисту.

Найнадійнішим  засобом захисту від захворювань на грип є щорічні щеплення  актуальними протигрипозними вакцинами. У всьому світі вакцини для профілактики грипу кожен рік проходять щорічну заміну штампового складу для поточного року відповідно до прогнозів та рекомендацій  ВООЗ  та даними  МОЗ  України, „готуватися” до сезону грипу цього річ   можна за допомогою таких вакцин:

  • ІНФЛУВАК, Нідерланди;
  • ІНФЛУЕНЗА ВАКСІН, Китай;
  • ДЖІСІ ФЛЮ, Корея;
  • ВАКСІГРИП, Франція.

Для своєчасної очистки тротуарів міста від снігу комунальне підприємство „Костопількомунсервіс” придбало комбіновану дорожню машину ВІВА МД – 0101 на базі мінського авто від МАЗ, яка призначена для всесезонного  використання та утриманні міських доріг з асфальтним та бетонним покриттям. Спецтехніка виготовлена вітчизняним виробником. У зимовий період нова техніка буде використана для посипання інертними матеріалами поверхні тротуарів і доріг, а також для очищення дорожнього полотна від свіжого снігу  плужно-щітковим обладнанням.

Філією „Костопільський райавтодор” ДП „Рівненський облавтодор” з метою забезпечення безперебійного руху автотранспорту на дорогах  району в осінньо-зимовий період 2017-2018 років для  посипки доріг уже заготовлено піску 700 тонн, піщано-соляної суміші 30 тонн. Укладено 2 угоди з місцевими постачальниками  паливно-мастильних матеріалів на виділення бензину та дизпалива на осінньо-зимовий період  2017-2018 роки. Запас паливно-мастильних матеріалів  становить 700л, 500 л –дизпалива, 200л – бензину.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>