Працівники служби у справах дітей Костопільської райдержадміністрації не залишають поза увагою ті сім’ї, які потребують особливої уваги та підтримки з боку держави, допомоги у вирішенні проблем щодо виховання дітей.

 У зв’язку з цим 17 січня 2018 року Ірина Цимбалюк та Сергій Алексійчук – спеціалісти служби спільно з Іриною Будько – соціальним педагогом комунального  закладу «Костопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» здійснили виїзний день у Малолюбашанську (с.Тихе, с.Моквин) та Пісківську (с.Моквинські хутори, с.Рокитне) об’єднані територіальні громади. У ході якого проведено перевірки умов проживання та виховання 4 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у 3 сім’ях опікунів, 10 дітей, які можуть опинитися у складних життєвих обставинах та проживають у 5 функціонально неспроможних сім’ях, 1 дитини, яка перебуває на обліку дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та у якої батьки неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки, зловживають алкогольними напоями та потребують сторонньої допомоги.

Під час спілкування з батьками, опікунами та дітьми обговорювались питання щодо збереження сімейних цінностей, профілактики шкідливих звичок, покращення житлово-побутових умов. Надано контактну інформацію про суб’єктів соціальної роботи, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>