16 січня 2018 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації під головуванням Оксани Кіптель, заступника голови Костопільської райдержадміністрації. На засіданні заслухано 7 звітів про стан виховання, утримання та розвитку дітей у 7 прийомних сім’ях міста Костополя, Костопільського району та розглянуто питання:

  1. Про надання дозволу опікуну на зняття із реєстраційного обліку дитини, позбавленої батьківського піклування.
  2. Про роботу щодо сприяння працевлаштуванню неповнолітніх у 2017 році.
  3. Про стан злочинності та правопорушень серед неповнолітніх, забезпечення  соціально-правового  захисту  дітей  і  підлітків   на   території   району  протягом 2017 року.

 У роботі засідання взяли участь 9 членів комісії. За наслідками розгляду затверджено 7 звітів про стан виховання, утримання та розвитку дітей у 7 прийомних сім’ях, із інших питань прийняті відповідні рішення комісії з питань захисту прав дитини.

IMG_20180116_101048

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>