Сьогодні працівники ДПРЧ-19 Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели відпрацювання житлового сектору  мікрорайону Заріччя (32 приватних житлових будинки) міста Костопіль. Мета відпрацювання – попередження виникнення пожеж, покращення протипожежного захисту житлового фонду та навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті.

Працівники рятувальної служби першочергово звертали увагу на помешкання осіб, що відносяться до «групи ризику»: самотніх осіб похилого віку, багатодітних сімей, громадян, які зловживають спиртними напоями, неблагополучних сімей, інвалідів та тих, що потребують соціальної підтримки. Громадянам вручено листівки та пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки у побуті, безпеки життєдіяльності та правил поведінки у разі використання піротехнічних виробів, що є актуальним у теперішній час. Під час відпрацювання рятувальники звертали увагу господарів на стан пожежної безпеки в житлових будинках, стан електропроводки, димоходів, печей.

20180102120715 (1)

Пожежно-рятувальна служба  звертається до усіх громадян із проханням бути уважними та обережними у поводженні з вогнем,  при користуванні опаленням, електропобутовими та газовими приладами. Дбайте про свою безпеку та безпеку ближніх! У разі виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації негайно телефонуйте за номером 101.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>