Сьогодні під керівництвом першого заступника голови Костопільської районної державної адміністрації Олександра Коваля, за участі Тараса Глудика, голови комісії з питань аграрної політики і земельних відносин, екології, природокористування та розвитку села Костопільської районної ради, Нелі Мартинчук, начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, Наталії Наумець,  завідувача сектору архітектури і містобудування райдержадміністрації, Ольги Чупринської, начальника відділу доходів і фінансів галузей виробничої сфери фінансового управління райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії по встановленню розмірів орендної плати за використання земельних ділянок, які знаходяться у державній власності.

IMG_2577

До порядку денного включено питання про встановлення розміру орендної плати за використання земельної ділянки площею 1,3180 га, яка надана в оренду фермерському господарству „Марічка” на термін дії спеціального дозволу на користування надрами від 13 січня 2011 року № 5307 на території Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області та про встановлення розміру орендної плати за використання земельної ділянки площею 3,4542 га, яка надана в оренду ПрАТ „Івано-Долинський спецкар’єр” на території Головинської сільської ради Костопільського району Рівненської області.

Голова комісії, враховуючи розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, вид діяльності та розташування відносно населених пунктів  сільської ради, запропонував встановити орендну плату у розмірі 5 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ФГ «Марічка» та 6 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ПрАТ „Івано-Долинський спецкар’єр”.

За результатами голосування членів комісії  встановлено розмір орендної плати за використання земельної ділянки площею 1,3180 га ФГ „Марічка” у розмірі 5 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що складає 103 695,35 грн. на рік, за використання земельної ділянки площею 3,4542 га ПрАТ „Івано-Долинський спецкар’єр” у розмірі 6 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що складає 143 288,64 грн. на рік.

 

 

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>