Із 28 листопада по 6 грудня  у Костопільському РЦЗ тривала декада зайнятості осіб з інвалідністю, приурочена до Міжнародного дня інвалідів. Проведено низку заходів з роботодавцями, органами влади, соціальними партнерами, навчальними закладами, особами з інвалідністю.

У заходах взяли участь 140 осіб, у тому числі 62 представники роботодавців, 55 осіб з інвалідністю.

6 грудня в Костопільському районному центрі зайнятості відбувся тренінг-семінар  з питань адаптації людей з особливими потребами в сучасних умовах за участю лікаря-реабілітолога Костопільської МСЕК О.В. Наливайка, фахівця управління праці та соціального захисту населення Костопільської РДА Я.В. Ріник. У семінарі взяли участь 20 осіб з інвалідністю, які зареєстровані у центрі зайнятості як безробітні. Мета заходу – формування цілісного та адекватного бачення власних  здібностей та можливостей, вироблення навичок постановки та досягнення власних життєвих цілей, вироблення готовності справлятися з труднощами та перешкодами при пошуку роботи та адаптації на новому робочому місці.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Костопільського РЦЗ Світлана Лопушанська проінформувала учасників про стан ринку праці, вимоги до сучасної робочої сили. Учасники спільно відпрацювали основні елементи техніки пошуку роботи та закріплення на новому робочому місці. У ході тематичної дискусії учасників тренінгу чітко прослідковувалась спільна думка, що особа з інвалідністю нічим не поступається у реалізації своїх професійних можливостях перед іншими працівниками, а часто їх значно переважає.

По завершенні тренінгу для осіб з інвалідністю було організовано тематичну екскурсію у Костопільське відділення центру професійно технічної освіти, де учасники ознайомитись з навчальною базою, професіями та умовами навчання, а також переглянули презентаційні відеоматеріали про навчальний заклад.

За 11 місяців поточного року за сприяння Костопільського РЦЗ було працевлаштовано 42 особи з інвалідністю, з них 10 осіб пройшли попереднє професійне навчання.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>