Великого Голодомору у 1932–1933 роках на  Костопільщині не було, але наш біль не є меншим, а серця та душі є відкритими для сприйняття голосу померлих земляків. У нашому районі  проживають свідки трагічних подій 1932-1933 років. Ц вже люди похилого віку і з кожним днем їх стає все менше і менше.

8s7be4hr4dq9lbe3vzg8cj1oy

25 листопада у Костопільському районі, як і в усій Україні та світі пройдуть жалобні заходи.

              25.11.2017 о 16.00 год.  у міському парку Костополя, біля пам’ятника жертвам Голодоморів, відбудеться мітинг-реквієм до Дня пам’яті  жертв Голодоморів в Україні.

Усі  присутні зможуть долучитися до акції «Свіча Пам’яті», під час якої запалять свічки.

О 16:00 розпочнеться загальнонаціональна хвилина мовчання.

О 16.30 відбудеться панахида за жертвами Голодоморів.

Голодомор – помста за свободу, помста за революцію. Пояснюють це тим, що Сталін організував геноцид, щоб покарати українців за незалежність 1917 – 1921 років.

Як відомо, у 1917-1921 роках українці відродили власну державність.  З перших днів Українська Народна Республіка протистояла російській інформаційній та військовій агресії. Втім війна більшовиків проти України не завершилася із падінням державності.

Вже через десятиліття більшовики завдали остаточного, на їх думку, удару по окупованій Україні.

Насильницьке вилучення продовольства, блокада сіл та цілих районів, заборона виїзду за межі охопленої голодом України, репресії – все це мало знищити українське прагнення незалежності й самих українців.

Але режим не зумів досягнути головного – Україну не зламали.

І свою незалежність ми змогли підтвердити вже 1991 року!

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>