О ранковій порі сьогодні у храмах району молилися за мир і спокій у державі, здоров’я та благополуччя мешканців територіальних громад, за тих патріотів, котрі загинули, відстоюючи незалежність та соборність України, в усі роки її становлення.


О 10.30 год. біля меморіалу «Герої не вмирають» відбувся урочистий захід за участі в.о.голови Костопільської райдержадміністрації Олександра Коваля, голови Костопільськоїрайонної ради Сергія Ткачука, заступника міського голови Володимира Волоса, учасників АТО, батьків загиблих воїнів АТО, членів братства ОУН-УПА та спілки політв’язнів і репресованих, військовослужбовців, духовенства, широкого кола громадськості. 


Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих героїв-земляків та поклали квіти до меморіалу «Герої не вмирають», до підніжжя пам’ятного знаку Нілу Хасевичу, братської могили воїнів армії УНР, що на території Церкви Свято-Олександра Невського.


Опісля колона патріотично оформлених автомобілів та автобусів з учасниками заходу рушила до пам’ятного знаку на місці постою Головного командування УПА Малостидинської сільської ради.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>