9 грудня 2017 року у манежі Костопільської ДЮСШ відбулась Відкрита першість Костопільського обласного ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ст. фізичної культури і спорту з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь  біля 170 спортсменів з міст Рівного, Костополя, Нетішина, Березного, Ківерець, Рожища, Славути, смт. Соснового,  сіл Малого Вербне та Бистрич.

Переможці та призери змагань:

у бігу на 300м серед дівчат та юнаків 2005р.н. і мол.

І місце Шумік Дарина (Ківерці) 51.25

ІІ місце Ващик Аліна (Березне) 54.34

ІІІ місце Хібеба Марія (М.Вербче) 55.78

І місце Кручок Руслан (Соснове) 50.25

ІІ місце Данкачєв Максим (Костопіль) 51.88

ІІІ місце Заяць Василь (Березне) 52.32

у бігу на 600м серед дівчат та юнаків 2005р.н. і мол.

І місце Пилка Мирослава (М.Вербче) 1.59.9

ІІ місце Лавренюк Юлія (Ківерці) 2.04.9

ІІІ місце Хвірук Каріна (Ківерці) 2.05.8

І місце Степанков Микола (Соснове) 2.01.1

ІІ місце Власюк Владислав (Бистричі) 2.02.6

ІІІ місце Бабич Назар (Ківерці) 2.05.4

у бігу на 600м серед дівчат та юнаків 2003-2004р.н.

І місце Уніч Юлія (Костопіль) 1.48.1                         І місце Дідух Вадим (ліцей) 1.38.0

ІІ місце Кособуцька Дарина (ліцей) 1.50.9             ІІ місце Будько Дмитро (ліцей) 1.38.9

ІІІ місце Кирильчук Яна (ліцей) 1.53.7                    ІІІ місце Король Максим (Ківерці) 1.42.5

 у бігу на 600м серед дівчат та юнаків 2001-2002р.н.

І місце Жульжик Світлана (ліцей) 1.37.0                                 І місце Кримінський Олексій (ліцей) 1.32.5

ІІ місце Кособуцька Анастасія (ліцей) 1.49.2                          ІІ місце Віннік Ілля (Рівненський р-н) 1.39.4

ІІІ місце Ковальчук Аліна (Костопіль) 1.52.1                        ІІІ місце Медведчук Андрій («Олімпієць») 1.45.4

 у бігу на 1000м серед дівчат та юнаків 2003-2004р.н.

І місце Купріян Анастасія (Рівненський р-н) 3.29.1               І місце Марчук Святослав (ліцей) 3.04.6

ІІ місце Висоцька Наталія (Рожище) 3.57.3                            ІІ місце Дмитрук Назар (Бистричі) 3.07.8

ІІІ місце Мігель Антон (Славута) 3.08.6

у бігу на 1000м серед дівчат та юнаків 2001-2002р.н.

І місце Боровець Яна (ліцей) 3.06.0                                             І місце Жемайтін Владислав (ліцей) 2.38.7

ІІ місце Панасюк Мирослава (Ківерці) 3.19.0                           ІІ місце Кирильчук Микола (ліцей) 3.02.9

ІІІ місце Туровська Олександра (Рівненський р-н) 3.32.6   ІІІ місце Цицик Олександр (Рівненський р-н)                                                                                                                                     3.11.4

На цих змаганнях було встановлено рекорд турніру у бігу на 600м серед дівчат 2001-2002р.н. Жульжик Світланою, яка подолала дистанцію за 1.37.0.

jhJWOTivxXE

tolV3NVf7Uk

j9WquJMaa54

MvJG_qxhAe0

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>