Сьогодні Костопільська загальноосвітня школа №3 І-ІІІ ступенів гостинно зустрічала чемпіона світу зі спортивних танців Івана Сівака, який відвідав Костопільщину, у рамках спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона», що проводиться КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх».

Привітати гостей прийшли завідувач сектору молоді і спорту райдержадміністрації Віталій Кузьмук та головний спеціаліст сектору молоді і спорту райдержадміністрації Іванна Мартинюк.

Іван Сівак – рівнянин, заслужений майстер спорту України зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, Чемпіон України, призер чемпіонату Європи, чемпіон світу 2017 року. У жовтні цього року переміг у номінації «Спортсмен місяця» Міжнародного паралімпійського комітету, набравши більше 52% голосів та випередивши спортсменів з Монголії (близько 44% голосів), з Італії (1,28%), з Данії (1%), з Японії (0,69%). Голосування відбувалось онлайн на сайті Паралімпійського комітету.

IMG_3202

Іван Сівак розповів про себе, про те що йому допомагає досягати успіхів у спорті. Після чого діти мали змогу поставити запитання та поспілкуватися із гостем.

Шаленими оплесками учні школи, зустрічали кожен виступ спортсмена.  Після виступів чемпіон світу роздавав автографи та радо фотографувався.IMG_3217

У рамках обласного конкурсу «Олімпійський куточок» учні школи малювали малюнки на олімпійську тематику, серед яких Іван Сівак обрав три найкращі та нагородив юних художників подарунками.IMG_3204

Сектор молоді і спорту райдержадміністрації теж не залишився без подарунків та був  нагороджений кубком й дипломом за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходах «Спорт для всіх у парках і скверах» у Рівненській області.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>