Працівники державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області постійно проводять профілактичні бесіди із населенням, нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті та наголошують на неухильне їх дотримання.

Пожежно-профілактична робота працівників служби порятунку «101» направлена на запобігання виникнення надзвичайних подій, у тому числі і пожеж.

Рятувальники провели роз’яснювальну роботу з жителями Пісківської об’єднаної територіальної громади, спільно з секретарем та соціальним працівником здійснили профілактичний рейд із відпрацювання житлового сектору громади.

Із жителями села провели бесіди про дотримання правил пожежної безпеки при встановленні освітлювальних приладів на новорічну ялинку, у побуті в осінньо-зимовий період, правил безпечного використання побутових газових приладів, діям на випадок виникнення пожежі. У ході відпрацювання населеного пункту особливу увагу приділили багатодітнім, одиноким та сім’ям, які опинились у тяжких життєвих обставинах.

При проведенні рейду були роздані пам’ятки про заходи пожежної безпеки та листівки з актуальних сезонних тематик.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>