Із метою попередження виникнення пожеж та трагічних наслідків від них,    6 березня Костопільські рятувальникиі провели відпрацювання житлового сектору міста Костопіль. Мета відпрацювання було попередження виникнення пожеж та трагічних наслідків від них, покращення протипожежного стану житлового фонду та навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті.

У ході відпрацювання громадянам вручено пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки у побуті, безпеки життєдіяльності та правил поведінки у разі виникнення пожежі. Разом з тим, під час рейду рятувальники звертали увагу господарів на стан пожежної безпеки в житлових будинках, стан електропроводки, димоходів, печей тощо. Костопільчани з розумінням ставились до наданих порад щодо забезпечення пожежної безпеки та дякували рятувальникам за турботу.

Рятувальники звертаються до усіх громадян з проханням бути уважними та обережними у поводженні з вогнем, а також при користуванні з пічним опаленням, електропобутовими та газовими приладами. Дбайте про свою безпеку та безпеку ближніх! У разі виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації негайно телефонуйте за номером 101.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>