5 березня 2018 року на базі Злазненської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів відбувся відкритий семінар-практикум для  учителів району за участі працівників служби зайнятості.

Показовий урок в 11-А класі з теми “Безробіття: його причини та наслідки” представила вчитель географії Стецюк М.В., демонструючи виховний потенціал отримання економічних знань.  Порівняння рівня безробіття в Україні та США спонукали школярів до усвідомлених роздумів щодо причин та наслідків стану безробіття в нашій державі та за її межами. Цікавим  для старшокласників став відкритий діалог із Лопушанською С.В., начальником відділу активної підтримки безробітних Костопільської  районної філії Рівненського ОЦЗ, котра  наголосила на актуальності порушених проблем та необхідності правильного та усвідомленого професійного вибору в житті кожного випускника, який у майбутньому дозволить стати конкурентноспроможним на ринку праці.

Учні дізналися, що служба  зайнятості пропонує учнівській молоді групові та масові профорієнтаційні заходи, марафони робітничих професій. тижні профзнань, дні відкритих дверей, дні інформації, професіографічні зустрічі, тренінги для учнівської молоді, дні кар’єри та тематичні екскурсії.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>