31 травня 2018 року відбулося  засідання архітектурно-містобудівної ради при секторі архітектури і містобудування райдержадміністрації. 

У засіданні прийняло участь 21 чоловік, з них 12 членів архітектурно-містобудівної ради.

Архітектурно-містобудівною радою розглянуто 7 питань:

  1. Розгляд генерального плану с.Рокитне Костопільського району Рівненської області

Замовник:  Пісківська сільська рада

Розробник: ПП «Ріварт-Проект»

  1. Розгляд Проекту детального плану території, що обмежується вулицею Грушевського (від перехрестя з вул. 8Березня до перехрестя з вул.Коперніка) та прилеглими до них територіями в м.Костопіль Рівненської області

Замовник:  Костопільська міська рада

Розробник: ФОП Бачунов О.В.

  1. Розгляд Проекту детального плану території земельної ділянки площею 0,34 га для будівництва та обслуговування складських приміщень за межами населених пунктів на території Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області.

Замовник:  Костопільська районна державна адміністрація

Розробник: ФОП Назаренко К.Ю. «АрКа»

  1. Розгляд Проекту детального плану території, що обмежується вулицею Київська та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Костопільського району Рівненської області.

Замовник:  Костопільська міська рада

Розробник: ФОП Бачунов О.В.

  1. Розгляд Проекту детального плану території, що обмежується вулицею Квіткова та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль Рівненської області.

Замовник: Костопільська міська рада

Розробник: ФОП Назаренко К.Ю. «АрКа»

  1. Розгляд Проекту детального плану території, що обмежується вулицями В.Стуса та Б.Хмельницького (територія навколо будинку №23 по вул. В.Стуса та прилеглі до неї території) в м.Костопіль Рівненської області.

 Замовник: Костопільська міська рада

Розробник: ФОП Назаренко К.Ю. «АрКа»

  1. Розгляд перед проектних пропозицій щодо розміщення тимчасових споруд по вул.Лермонтова 1а в м.Костопіль

Замовник: Фесюк Андрій Васильович

Розробник: ФОП Колб Олег Володимирович

За результатами розгляду вирішено:

Схвалити питання №1, №2, №4, №5 та №6 при умові виконання зауважень і пропозицій висловлених членами архітектурно-містобудівної ради.

По питанню №3: відхилити та повернути на доопрацювання проект детального плану території земельної ділянки площею 0,34 га для будівництва та обслуговування складських приміщень за межами населених пунктів на території Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області.

По питанню №7: вирішили повернути на доопрацювання передпроектні пропозиції щодо розміщення тимчасових споруд по вул.Лермонтова, 1а в м.Костопіль.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>